Podgląd wydruku:
TARNOWSKIE GÓRY - CZĘSTOCHOWA przez Kamienicę ważny od 10.12.2018r.

Z Tarnowskich Gór nasze autobusy odjeżdżają z Dworca Autobusowego stanowisko nr 5.

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;

1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli; 

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII;

d - nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26..XII;

m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII;

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII;

p - nie kursuje 2.V oraz w piątek po dniu Bożego Ciała;

F - kursuje 1.I, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII;

G - kursuje 06.I, 01.V, 15.VIII, 01.XI, 11.XI;

K - nie kursuje 3.V oraz w dzień Bożego Ciała;

S - kursuje w dniach nauki szkolnej;

* - kurs z Tarnowskich Gór do Gniazdowa przez Woźniki.

Print

Częstochowa - Tarnowskie Góry

0 km
Częstochowa, Dworzec PKP od ul.Wolności
06:10
D,p
07:30
1-7,d,G,K
09:40
D,p
11:00
1-7,a,F,G,K
13:20
D,p
14:40
1-7,a,F,G,K
16:20
D,p
17:40
1-7,a,F,G,K
19:50
D,m,p
21:10
1-7,a,F,G,K,n
4 km
Częstochowa, Jagiellońska 03
06:15
D,p
07:35
1-7,d,G,K
09:45
D,p
11:05
1-7,a,F,G,K
13:25
D,p
14:45
1-7,a,F,G,K
16:25
D,p
17:45
1-7,a,F,G,K
19:55
D,m,p
21:15
1-7,a,F,G,K,n
5 km
Częstochowa, Sabinowska 03
06:18
D,p
07:38
1-7,d,G,K
09:48
D,p
11:08
1-7,a,F,G,K
13:28
D,p
14:48
1-7,a,F,G,K
16:28
D,p
17:48
1-7,a,F,G,K
19:57
D,m,p
21:17
1-7,a,F,G,K,n
10 km
Sobuczyna, ul.Szafirowa 4
06:25
D,p
07:45
1-7,d,G,K
09:55
D,p
11:15
1-7,a,F,G,K
13:35
D,p
14:55
1-7,a,F,G,K
16:35
D,p
17:55
1-7,a,F,G,K
20:03
D,m,p
21:23
1-7,a,F,G,K,n
13 km
Nierada, ul.Targowa 60
06:28
D,p
07:48
1-7,d,G,K
09:58
D,p
11:18
1-7,a,F,G,K
13:38
D,p
14:58
1-7,a,F,G,K
16:38
D,p
17:58
1-7,a,F,G,K
20:06
D,m,p
21:26
1-7,a,F,G,K,n
14 km
Łysiec Górny
06:30
D,p
07:50
1-7,d,G,K
10:00
D,p
11:20
1-7,a,F,G,K
13:40
D,p
15:00
1-7,a,F,G,K
16:40
D,p
18:00
1-7,a,F,G,K
20:08
D,m,p
21:28
1-7,a,F,G,K,n
14 km
Łysiec
06:31
D,p
07:51
1-7,d,G,K
10:01
D,p
11:21
1-7,a,F,G,K
13:41
D,p
15:01
1-7,a,F,G,K
16:41
D,p
18:01
1-7,a,F,G,K
20:09
D,m,p
21:29
1-7,a,F,G,K,n
15 km
Łysiec Skrzyżowanie
06:32
D,p
07:52
1-7,d,G,K
10:02
D,p
11:22
1-7,a,F,G,K
13:42
D,p
15:02
1-7,a,F,G,K
16:42
D,p
18:02
1-7,a,F,G,K
20:10
D,m,p
21:30
1-7,a,F,G,K,n
15 km
Łysiec Osiedle
06:33
D,p
07:53
1-7,d,G,K
10:03
D,p
11:23
1-7,a,F,G,K
13:43
D,p
15:03
1-7,a,F,G,K
16:43
D,p
18:03
1-7,a,F,G,K
20:11
D,m,p
21:31
1-7,a,F,G,K,n
16 km
Klepaczka
06:34
D,p
07:54
1-7,d,G,K
10:04
D,p
11:24
1-7,a,F,G,K
13:44
D,p
15:04
1-7,a,F,G,K
16:44
D,p
18:04
1-7,a,F,G,K
20:12
D,m,p
21:32
1-7,a,F,G,K,n
17 km
Starcza Kościół
06:36
D,p
07:56
1-7,d,G,K
10:06
D,p
11:26
1-7,a,F,G,K
13:46
D,p
15:06
1-7,a,F,G,K
16:46
D,p
18:06
1-7,a,F,G,K
20:14
D,m,p
21:34
1-7,a,F,G,K,n
18 km
Starcza Szkoła
06:37
D,p
07:57
1-7,d,G,K
10:07
D,p
11:27
1-7,a,F,G,K
13:47
D,p
15:07
1-7,a,F,G,K
16:47
D,p
18:07
1-7,a,F,G,K
20:15
D,m,p
21:35
1-7,a,F,G,K
18 km
Starcza Spacerowa
06:38
D,p
07:58
1-7,d,G,K
10:08
D,p
11:28
1-7,a,F,G,K
13:48
D,p
15:08
1-7,a,F,G,K
16:48
D,p
18:08
1-7,a,F,G,K
20:16
D,m,p
21:36
1-7,a,F,G,K,n
19 km
Starcza Górka
06:39
D,p
07:59
1-7,d,G,K
10:09
D,p
11:29
1-7,a,F,G,K
13:49
D,p
15:09
1-7,a,F,G,K
16:49
D,p
18:09
1-7,a,F,G,K
20:17
D,m,p
21:37
1-7,a,F,G,K,n
19 km
Starcza Brzozowa
06:40
D,p
08:00
1-7,d,G,K
10:10
D,p
11:30
1-7,a,F,G,K
13:50
D,p
15:10
1-7,a,F,G,K
16:50
D,p
18:10
1-7,a,F,G,K
20:18
D,m,p
21:38
1-7,a,F,G,K,n
20 km
Starcza Sklep
06:41
D,p
08:01
1-7,d,G,K
10:11
D,p
11:31
1-7,a,F,G,K
13:51
D,p
15:11
1-7,a,F,G,K
16:51
D,p
18:11
1-7,a,F,G,K
20:19
D,m,p
21:39
1-7,a,F,G,K,n
20 km
Starcza Zimna Woda
06:42
D,p
08:02
1-7,d,G,K
10:12
D,p
11:32
1-7,a,F,G,K
13:52
D,p
15:12
1-7,a,F,G,K
16:52
D,p
18:12
1-7,a,F,G,K
20:20
D,m,p
21:40
1-7,a,F,G,K,n
22 km
Starcza Skrzyżowanie-Szkolna
06:44
D,p
08:04
1-7,d,G,K
10:14
D,p
11:34
1-7,a,F,G,K
13:54
D,p
15:14
1-7,a,F,G,K
16:54
D,p
18:14
1-7,a,F,G,K
20:22
D,m,p
21:42
1-7,a,F,G,K,n
23 km
Drogobycza
06:45
D,p
08:05
1-7,d,G,K
10:15
D,p
11:35
1-7,a,F,G,K
13:55
D,p
15:15
1-7,a,F,G,K
16:55
D,p
18:15
1-7,a,F,G,K
20:23
D,m,p
21:43
1-7,a,F,G,K,n
24 km
Kamienica Szkoła
06:46
D,p
08:06
1-7,d,G,K
10:16
D,p
11:36
1-7,a,F,G,K
13:56
D,p
15:16
1-7,a,F,G,K
16:56
D,p
18:16
1-7,a,F,G,K
20:24
D,m,p
21:44
1-7,a,F,G,K,n
25 km
Kamienica
06:47
D,p
08:07
1-7,d,G,K
10:17
D,p
11:37
1-7,a,F,G,K
13:57
D,p
15:17
1-7,a,F,G,K
16:57
D,p
18:17
1-7,a,F,G,K
20:25
D,m,p
21:45
1-7,a,F,G,K,n
29 km
Lubsza
06:51
D,p
08:11
1-7,d,G,K
10:21
D,p
11:41
1-7,a,F,G,K
14:01
D,p
15:21
1-7,a,F,G,K
17:01
D,p
18:21
1-7,a,F,G,K
20:29
D,m,p
21:49
1-7,a,F,G,K,n
30 km
Lubsza Ligocka
06:53
D,p
08:13
1-7,d,G,K
10:23
D,p
11:43
1-7,a,F,G,K
14:03
D,p
15:23
1-7,a,F,G,K
17:03
D,p
18:23
1-7,a,F,G,K
20:31
D,m,p
21:51
1-7,a,F,G,K,n
33 km
Ligota Woźnicka, Kwiatowa
06:56
D,p
08:16
1-7,d,G,K
10:26
D,p
11:46
1-7,a,F,G,K
14:06
D,p
15:26
1-7,a,F,G,K
17:06
D,p
18:26
1-7,a,F,G,K
20:34
D,m,p
21:54
1-7,a,F,G,K,n
0 km
Gniazdów
06:50
S
35 km
Woźniki
06:59
D,p
08:19
1-7,d,G,K
10:29
D,p
11:49
1-7,a,F,G,K
14:09
D,p
15:29
1-7,a,F,G,K
17:09
D,p
18:29
1-7,a,F,G,K
20:37
D,m,p
21:57
1-7,a,F,G,K,n
36 km
Woźniki Dworzec Kolejowy
07:01
D,p
08:21
1-7,d,G,K
10:31
D,p
11:51
1-7,a,F,G,K
14:11
D,p
15:31
1-7,a,F,G,K
17:11
D,p
18:31
1-7,a,F,G,K
20:39
D,m,p
21:59
1-7,a,F,G,K,n
38 km
Woźniki Śliwa
07:04
D,p
08:24
1-7,d,G,K
10:34
D,p
11:54
1-7,a,F,G,K
14:14
D,p
15:34
1-7,a,F,G,K
17:14
D,p
18:34
1-7,a,F,G,K
20:42
D,m,p
22:02
1-7,a,F,G,K,n
40 km
Woźniki Dyrdy Leśniczówka
07:06
D,p
08:26
1-7,d,G,K
10:36
D,p
11:56
1-7,a,F,G,K
14:16
D,p
15:36
1-7,a,F,G,K
17:16
D,p
18:36
1-7,a,F,G,K
20:44
D,m,p
22:04
1-7,a,F,G,K,n
40 km
Woźniki Dyrdy
07:07
D,p
08:27
1-7,d,G,K
10:37
D,p
11:57
1-7,a,F,G,K
14:17
D,p
15:37
1-7,a,F,G,K
17:17
D,p
18:37
1-7,a,F,G,K
20:45
D,m,p
22:05
1-7,a,F,G,K,n
41 km
Woźniki Dyrdy I
07:08
D,p
08:28
1-7,d,G,K
10:38
D,p
11:58
1-7,a,F,G,K
14:18
D,p
15:38
1-7,a,F,G,K
17:18
D,p
18:38
1-7,a,F,G,K
20:46
D,m,p
22:06
1-7,a,F,G,K,n
42 km
Woźniki Sośnica
07:10
D,p
08:30
1-7,d,G,K
10:40
D,p
12:00
1-7,a,F,G,K
14:20
D,p
15:40
1-7,a,F,G,K
17:20
D,p
18:40
1-7,a,F,G,K
20:48
D,m,p
22:08
1-7,a,F,G,K,n
45 km
Kalety Miotek Skrzyżowanie I
07:14
D,p
08:34
1-7,d,G,K
10:44
D,p
12:04
1-7,a,F,G,K
14:24
D,p
15:44
1-7,a,F,G,K
17:24
D,p
18:44
1-7,a,F,G,K
20:52
D,m,p
22:12
1-7,a,F,G,K,n
53 km
Miasteczko Śląskie Rynek
07:22
D,p
08:42
1-7,d,G,K
10:52
D,p
12:12
1-7,a,F,G,K
14:32
D,p
15:52
1-7,a,F,G,K
17:32
D,p
18:52
1-7,a,F,G,K
21:00
D,m,p
22:20
1-7,a,F,G,K,n
60 km
Tarnowskie Góry Dw.Autobusowy
07:30
D,p
08:50
1-7,d,G,K
11:00
D,p
12:20
1-7,a,F,G,K
14:40
D,p
16:00
1-7,a,F,G,K
17:40
D,p
19:00
1-7,a,F,G,K
21:07
D,m,p
22:27
1-7,a,F,G,K,n