Podgląd wydruku:
TARNOWSKIE GÓRY - CZĘSTOCHOWA przez Kamienicę ważny od 10.12.2018r.

Z Tarnowskich Gór nasze autobusy odjeżdżają z Dworca Autobusowego stanowisko nr 5.

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;

1-7 - kursuje od poniedziałku do niedzieli; 

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII;

d - nie kursuje 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26..XII;

m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII;

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII;

p - nie kursuje 2.V oraz w piątek po dniu Bożego Ciała;

F - kursuje 1.I, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26.XII;

G - kursuje 06.I, 01.V, 15.VIII, 01.XI, 11.XI;

K - nie kursuje 3.V oraz w dzień Bożego Ciała;

S - kursuje w dniach nauki szkolnej;

* - kurs z Tarnowskich Gór do Gniazdowa przez Woźniki.

Print

Tarnowskie Góry - Częstochowa

0 km
Tarnowskie Góry Dworzec Autobusowy stan.05
04:50
D,p
06:00
1-7,d,G,K
08:15
D,p
09:35
1-7,a,F,G,K
11:55
D,p
13:15
1-7,a,F,G,K
14:55
D,p
14:55
S, *
16:15
1-7,a,F,G,K
18:30
D,m,p
19:50
1-7,a,F,G,K,n
7 km
Miasteczko Śląskie Rynek
04:57
D,p
06:08
1-7,d,G,K
08:23
D,p
09:43
1-7,a,F,G,K
12:03
D,p
13:23
1-7,a,F,G,K
15:03
D,p
15:03
S, *
16:23
1-7,a,F,G,K
18:37
D,m,p
19:57
1-7,a,F,G,K,n
15 km
Kalety Miotek Kościół
05:05
D,p
06:16
1-7,d,G,K
08:31
D,p
09:51
1-7,a,F,G,K
12:11
D,p
13:31
1-7,a,F,G,K
15:11
D,p
15:11
S, *
16:31
1-7,a,F,G,K
18:45
D,m,p
20:05
1-7,a,F,G,K,n
18 km
Woźniki Sośnica
05:08
D,p
06:19
1-7,d,G,K
08:34
D,p
09:54
1-7,a,F,G,K
12:14
D,p
13:34
1-7,a,F,G,K
15:14
D,p
15:14
S, *
16:34
1-7,a,F,G,K
18:48
D,m,p
20:08
1-7,a,F,G,K,n
19 km
Woźniki Dyrdy I
05:10
D,p
06:21
1-7,d,G,K
08:36
D,p
09:56
1-7,a,F,G,K
12:16
D,p
13:36
1-7,a,F,G,K
15:16
D,p
16:16
S, *
16:36
1-7,a,F,G,K
18:50
D,m,p
20:10
1-7,a,F,G,K,n
19 km
Woźniki Dyrdy
05:11
D,p
06:22
1-7,d,G,K
08:37
D,p
09:57
1-7,a,F,G,K
12:17
D,p
13:37
1-7,a,F,G,K
15:17
D,p
15:17
S, *
16:37
1-7,a,F,G,K
18:51
D,m,p
20:11
1-7,a,F,G,K,n
20 km
Woźniki Dyrdy Leśniczówka
05:12
D,p
06:23
1-7,d,G,K
08:38
D,p
09:58
1-7,a,F,G,K
12:18
D,p
13:38
1-7,a,F,G,K
15:18
D,p
15:18
S, *
16:38
1-7,a,F,G,K
18:52
D,m,p
20:12
1-7,a,F,G,K,n
21 km
Woźniki Śliwa
05:14
D,p
06:25
1-7,d,G,K
08:40
D,p
10:00
1-7,a,F,G,K
13:40
1-7,a,F,G,K
15:20
D,p
15:20
S, *
16:40
1-7,a,F,G,K
18:54
D,m,p
20:14
1-7,a,F,G,K,n
24 km
Woźniki Dworzec Kolejowy
05:17
D,p
06:28
1-7,d,G,K
08:43
D,p
10:03
1-7,a,F,G,K
12:23
D,p
13:43
1-7,a,F,G,K
15:23
D,p
15:23
S, *
16:43
1-7,a,F,G,K
18:57
D,m,p
20:17
1-7,a,F,G,K,n
25 km
Woźniki
05:19
D,p
06:30
1-7,d,G,K
08:45
D,p
10:05
1-7,a,F,G,K
12:25
D,p
13:45
1-7,a,F,G,K
15:25
D,p
15:25
S, *
16:45
1-7,a,F,G,K
18:59
D,m,p
20:19
1-7,a,F,G,K,n
30 km
Gniazdów
15:33
S, *
27 km
Woźniki-Ligota Woźnicka, Kwiatowa
05:22
D,p
06:33
1-7,d,G,K
08:48
D,p
10:08
1-7,a,F,G,K
12:28
D,p
13:48
1-7,a,F,G,K
15:28
D,p
16:48
1-7,a,F,G,K
19:02
D,m,p
20:22
1-7,a,F,G,K,n
30 km
Lubsza Ligocka
05:26
D,p
06:37
1-7,d,G,K
08:52
D,p
10:12
1-7,a,F,G,K
12:32
D,p
13:52
1-7,a,F,G,K
15:32
D,p
16:52
1-7,a,F,G,K
19:06
D,m,p
20:26
1-7,a,F,G,K,n
31 km
Lubsza
05:28
D,p
06:39
1-7,d,G,K
08:54
D,p
10:14
1-7,a,F,G,K
12:34
D,p
13:54
1-7,a,F,G,K
15:34
D,p
16:54
1-7,a,F,G,K
19:08
D,m,p
20:28
1-7,a,F,G,K,n
35 km
Kamienica
05:32
D,p
06:43
1-7,d,G,K
08:58
D,p
10:18
1-7,a,F,G,K
12:38
D,p
13:58
1-7,a,F,G,K
15:38
D,p
16:58
1-7,a,F,G,K
19:12
D,m,p
20:32
1-7,a,F,G,K,n
36 km
Kamienica Szkoła
05:33
D,p
06:44
1-7,d,G,K
08:59
D,p
10:19
1-7,a,F,G,K
12:39
D,p
13:59
1-7,a,F,G,K
15:39
D,p
16:59
1-7,a,F,G,K
19:13
D,m,p
20:33
1-7,a,F,G,K,n
37 km
Drogobycza
05:34
D,p
06:45
1-7,d,G,K
09:00
D,p
10:20
1-7,a,F,G,K
12:40
D,p
14:00
1-7,a,F,G,K
15:40
D,p
17:00
1-7,a,F,G,K
19:14
D,m,p
20:34
1-7,a,F,G,K,n
38 km
Starcza Skrzyżowanie-Szkolna
05:35
D,p
06:46
1-7,d,G,K
09:01
D,p
10:21
1-7,a,F,G,K
12:41
D,p
14:01
1-7,a,F,G,K
15:41
D,p
17:01
1-7,a,F,G,K
19:15
D,m,p
20:35
1-7,a,F,G,K,n
39 km
Starcza Zimna Woda
05:37
D,p
06:48
1-7,d,G,K
09:03
D,p
10:23
1-7,a,F,G,K
12:43
D,p
14:03
1-7,a,F,G,K
15:43
D,p
17:03
1-7,a,F,G,K
19:17
D,m,p
20:37
1-7,a,F,G,K,n
40 km
Starcza Sklep
05:38
D,p
06:49
1-7,d,G,K
09:04
D,p
10:24
1-7,a,F,G,K
12:44
D,p
14:04
1-7,a,F,G,K
15:44
D,p
17:04
1-7,a,F,G,K
19:18
D,m,p
20:38
1-7,a,F,G,K,n
40 km
Starcza Brzozowa
05:39
D,p
06:50
1-7,d,G,K
09:05
D,p
10:25
1-7,a,F,G,K
12:45
D,p
14:05
1-7,a,F,G,K
15:45
D,p
17:05
1-7,a,F,G,K
19:19
D,m,p
20:39
1-7,a,F,G,K,n
41 km
Starcza Górka
05:40
D,p
06:51
1-7,d,G,K
09:06
D,p
10:26
1-7,a,F,G,K
12:46
D,p
14:06
1-7,a,F,G,K
15:46
D,p
17:06
1-7,a,F,G,K
19:20
D,m,p
20:40
1-7,a,F,G,K,n
41 km
Starcza Spacerowa
05:41
D,p
06:52
1-7,d,G,K
09:07
D,p
10:27
1-7,a,F,G,K
12:47
D,p
14:07
1-7,a,F,G,K
15:47
D,p
17:07
1-7,a,F,G,K
19:21
D,m,p
20:41
1-7,a,F,G,K,n
42 km
Starcza Szkoła
05:42
D,p
06:53
1-7,d,G,K
09:08
D,p
10:28
1-7,a,F,G,K
12:48
D,p
14:08
1-7,a,F,G,K
15:48
D,p
17:08
1-7,a,F,G,K
19:22
D,m,p
20:42
1-7,a,F,G,K,n
42 km
Starcza Kościół
05:43
D,p
06:54
1-7,d,G,K
09:09
D,p
10:29
1-7,a,F,G,K
12:49
D,p
14:09
1-7,a,F,G,K
15:49
D,p
17:09
1-7,a,F,G,K
19:23
D,m,p
20:43
1-7,a,F,G,K,n
44 km
Klepaczka
05:45
D,p
06:56
1-7,d,G,K
09:11
D,p
10:31
1-7,a,F,G,K
12:51
D,p
14:11
1-7,a,F,G,K
15:51
D,p
17:11
1-7,a,F,G,K
19:25
D,m,p
20:45
1-7,a,F,G,K,n
44 km
Łysiec Osiedle
05:46
D,p
06:57
1-7,d,G,K
09:12
D,p
10:32
1-7,a,F,G,K
12:52
D,p
14:12
1-7,a,F,G,K
15:52
D,p
17:12
1-7,a,F,G,K
19:26
D,m,p
20:46
1-7,a,F,G,K,n
45 km
Łysiec Skrzyżowanie
05:47
D,p
06:58
1-7,d,G,K
09:13
D,p
10:33
1-7,a,F,G,K
12:53
D,p
14:13
1-7,a,F,G,K
15:53
D,p
17:13
1-7,a,F,G,K
19:27
D,m,p
20:47
1-7,a,F,G,K,n
45 km
Łysiec
05:48
D,p
06:59
1-7,d,G,K
09:14
D,p
10:34
1-7,a,F,G,K
12:54
D,p
14:14
1-7,a,F,G,K
15:54
D,p
17:14
1-7,a,F,G,K
19:28
D,m,p
20:48
1-7,a,F,G,K,n
46 km
Łysiec Górny
05:49
D,p
07:00
1-7,d,G,K
09:15
D,p
10:35
1-7,a,F,G,K
12:55
D,p
14:15
1-7,a,F,G,K
15:55
D,p
17:15
1-7,a,F,G,K
19:29
D,m,p
20:49
1-7,a,F,G,K,n
47 km
Nierada, ul.Targowa 144
05:50
D,p
07:01
1-7,d,G,K
09:16
D,p
10:36
1-7,a,F,G,K
12:56
D,p
14:16
1-7,a,F,G,K
15:56
D,p
17:16
1-7,a,F,G,K
19:30
D,m,p
20:50
1-7,a,F,G,K,n
50 km
Sobuczyna, ul.Szafirowa 5
05:53
D,p
07:04
1-7,d,G,K
09:19
D,p
10:39
1-7,a,F,G,K
12:59
D,p
14:19
1-7,a,F,G,K
15:59
D,p
17:19
1-7,a,F,G,K
19:33
D,m,p
20:53
1-7,a,F,G,K,n
55 km
Częstochowa Sabinowska
05:59
D,p
07:10
1-7,d,G,K
09:25
D,p
10:45
1-7,a,F,G,K
13:05
D,p
14:25
1-7,a,F,G,K
16:05
D,p
17:25
1-7,a,F,G,K
19:39
D,m,p
20:59
1-7,a,F,G,K,n
59 km
Częstochowa Jagiellońska
06:01
D,p
07:13
1-7,d,G,K
09:28
D,p
10:48
1-7,a,F,G,K
13:08
D,p
14:28
1-7,a,F,G,K
16:08
D,p
17:28
1-7,a,F,G,K
19:41
D,m,p
21:01
1-7,a,F,G,K,n
59 km
Częstochowa Dworzec PKS NŻ
06:05
D,p
07:17
1-7,d,G,K
09:32
D,p
10:52
1-7,a,F,G,K
13:12
D,p
14:32
1-7,a,F,G,K
16:12
D,p
17:32
1-7,a,F,G,K
19:45
D,m,p
21:05
1-7,a,F,G,K,n
60 km
Częstochowa Dworzec PKP od ul.Wolności
06:07
D,p
07:20
1-7,d,G,K
09:35
D,p
10:55
1-7,a,F,G,K
13:15
D,p
14:35
1-7,a,F,G,K
16:15
D,p
17:35
1-7,a,F,G,K
19:47
D,m,p
21:07
1-7,a,F,G,K,n